Blog

Start bloga!

Mówi się dzisiaj, że jeśli nie ma Cię na „fejsie”, to tak jak byś nie istniał. Nie wiem czy to oznaka przemijania pokoleń, starości, a może przejaw braku kompetencji zawodowych architekta systemów informatycznych, ale w takim ujęciu ja Piotr nie istnieję.

Chcąc jednak zarazić jak najwięcej ludzi ideą pływania TI postanowiłem, że nie mogę skazywać „Szkoły kraula” na taki sam niebyt i niepomny, że czego Jaś się nie nauczył tego Jan nie będzie umieć, czym prędzej uczyniłem ją supełkiem w globalnej siatce lajków. Równie szybko przekonałem się również, że mój sposób prowadzenia strony powoduje, że pretenduje ona raczej do miana kołtuna niż rzeczonego supełka. Konwencja FB bardziej nadaje się do reklamy niż prezentacji, a promowana forma przekazu stawia obraz ponad treść. Ale jak tu obrazem przekazać wiedzę? Jak powiedzieć dużo pisząc mało? Zrobić komiks? Nieeeeee – zrobić to co inni – wkleić linka! (może jednak jest jeszcze jakaś nadzieja dla Jana).

Od dzisiaj będziemy więc pisać na blogu, a informować na Facebook’u – to ci dopiero wiadomość na twitter’a! :)

Piotr

Autor: Piotr

Opublikowano:
25 listopada, 2012

Komentarze

1
  1. Cayden napisał...

    Moi je dis que Dame Yahou écrit, gleaelombnt, des choses de haut vol, et je suis assez admiratif, voire jaloux, parce que je n’y aurais pas pensé moi-même. Du moins pas comme ça, formulé aussi nettement.

← Blog: strona główna

Znajdź nas na Facebooku