Piotr Mikołajczak - Trener TI

Piotr Mikołajczak – Trener TI

Pływanie nie jest moim zawodem tylko fascynacją, a nauczenie kogoś pływać przede wszystkim źródłem wielkiej satysfakcji, a nie zarobku.

Na co dzień prowadzę firmę i projektuję najbardziej złożone systemy informatycznych na świecie, a w wolnych chwilach jestem pilotem samolotowym.

Aby podzielić się z Wami radością pływania i zagwarantować sukces w osiągnięciu tego celu założyłem pierwszą w Warszawie szkołę oferującą wydłużony kilkutygodniowy kurs Total Immersion. Na podstawie swoich doświadczeń wiem, że w nauce najważniejsza jest systematyczność i utrwalanie wiedzy przez wielokrotne ćwiczenia pod okiem i przy mobilizacji trenera. Wiem też, że kurs jest dopiero początkiem drogi na której będziesz jeszcze nie raz potrzebował mojej pomocy. Aby Ci jej udzielić jako jedyny organizuję comiesięczne zajęcia doszkalające dla zarażonych pływaniem Total Immersion w symbolicznej cenie.

Piotr Mikołajczak trener Total Immersion

Piotr Mikołajczak starszy trener Total Immersion

Piotr Wasilewski - Trener TI

Piotr Wasilewski – Trener TI

Mam to szczęście, że mogłem swoją pasję uczynić zawodem i na co dzień czerpać radość z nauczania innych jak pływać i być w tym najlepszym.

Tytuł trenera Total Immersion uzyskałem w grudniu 2008 roku, stając się pierwszym trenerem Total Immersion certyfikowanym w Polsce.

Zainicjowałem oraz wspierałem ukazanie się polskiego wydania książki Stevena Munatonesa „Pływanie w wodach otwartych”. W swojej pracy zawodowej łączę odpowiedzialność ratownika WOPR z nauczaniem indywidualnym Total Immersion na terenie Warszawy, dbając o to, aby każdy z moich uczniów naprawdę zrozumiał i opanował sztukę pięknego i efektywnego pływania tym stylem.

Piotr Wasilewski instruktor pływania

Piotr Wasilewski trener Total Immersion