O nas

Trener Total Immersion - Piotr

Piotr – Trener Total Immersion

Pływanie nie jest moim zawodem tylko fascynacją, a nauczenie kogoś pływać przede wszystkim źródłem wielkiej satysfakcji, a nie zarobku.

Na co dzień prowadzę firmę i projektuję najbardziej złożone systemy informatycznych na świecie, a w wolnych chwilach jestem pilotem samolotowym.

Aby podzielić się z Wami radością pływania i zagwarantować sukces w osiągnięciu tego celu założyłem pierwszą w Warszawie szkołę oferującą wydłużony kilkutygodniowy kurs Total Immersion. Na podstawie swoich doświadczeń wiem, że w nauce najważniejsza jest systematyczność i utrwalanie wiedzy przez wielokrotne ćwiczenia pod okiem i przy mobilizacji trenera. Wiem też, że kurs jest dopiero początkiem drogi na której będziesz jeszcze nie raz potrzebował mojej pomocy. Aby Ci jej udzielić jako jedyny organizuję comiesięczne zajęcia doszkalające dla zarażonych pływaniem Total Immersion w symbolicznej cenie.

Piotr Mikołajczak trener Total Immersion

Piotr Mikołajczak starszy trener Total Immersion

Trener Total Immersion - Piotr

Marek – Trener Total Immersion

Najlepiej definiuje mnie paralera wyrażona alegorią: „Oślepiony przez słońce”

Na co dzień jestem starszym kontrolerem lotów w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Poza pracą zawodnikiem triathlonu i medalistą Masters traktującym pływanie jako pasję, którą chcę przekazać innym.

Znajdź nas na Facebooku